-3%
Sakura Pigma Micron Fineliners 01 / 0,25 mm - set van 6 kleuren - K016
Artikelnummer: POXSDK016Sakura Pigma Micron Fineliners 01 / 0,25 mm - set van 6 kleuren
kleuren: zwart, rood, blauw, groen, bruin en paars.
Een mooie set van de Pigma Micron! Te gebruiken voor handlettering, bullet journaling, ontwerpen, designs, cartoons, tekeningen en nog veel meer.
Inhoud:
- 6 Pigma Micron 01 (0,25mm)
Pigma
In 1982 ontdekte en patenteerde Sakura een unieke formule voor inkt die kwalitatief zo goed en chemisch complex is. dat deze sindsdien wereldwijd de kwaliteitsstandaard is geworden voor betrouwbare, permanente, archiveerbare inkt. Deze inkt, die gewaardeerd wordt om zijn kleurechtheid en resistentie tegen chemicaliën, kreeg de naam Pigma.
Pigma inkt is verkrijgbaar in diverse kleuren en pensoorten, zoals Sakura Pigma Micron (fineliners in 8 lijndiktes), Sakura Pigma Brush (penseelstiften) en Sakura Pigma Graphic (stiften met kogel- en beitelvormige punten).
Deze zijn allemaal geschikt voor talloze artistieke, functionele en technische toepassingen. Het zijn dan ook niet alleen meer designers, wetenschappers, archivisten en architecten die op de kwaliteit van Pigma inkt vertrouwen, maar ook cartoonisten, illustratoren en manga-artiesten.